Up next


Paris Hilton’un 'Türkiye' lafı Rumları çıldırttı

Paris fans
Paris fans - 422 Views
0
422 Views
Published on 09 Aug 2018 / In News

Platinum Rush European 2018’ turnesi kapsamında ilk kez Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) gelen Paris Hilton, fırtınalar estirdi. Limak Cyprus Deluxe Hotel’de düzenlenen partide DJ performansı sergileyen Hilton, konuklara eğlenceli dakikalar yaşattı. Geniş güvenlik önlemleri altında sahneye çıkan Hilton’a sevgilisi Chris Zylka eşlik etmişti. Paris Hilton’un, KKTC'de Limak Deluxe Hotel'de düzenlenen etkinliğe katılması ve sosyal medya hesabından "Merhaba Türkiye ve Kuzey Kıbrıs" şeklinde paylaşımda bulunması Rumları rahatsız etti.

''HAZMETMESİNİ ÖĞRENİN'': KKTC'den yayın yapan Ada TV Günaydın Ada programcısı Haluk Doğandor, canlı yayında Paris Hilton'un Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni ziyaret etmesine tepki gösteren Rumlara, "iyi komşu ilişkilerinde bulunun, güven oluşturun ve düşmanlık beslemeyin" çağrısında bulundu. Canlı yayında soda içen Doğandor, "Hazmetmesini öğrenin"' dedi.

''İŞGAL ALTINDAKİ TOPRAKLAR GÖRÜNDÜ'': Güney Kıbrıs’ta yayın yapan gazeteler Paris Hilton’un hafta sonu KKTC temaslarını yazdı. "Paris Hilton 110 Bin Euro Karşılığında İşgal Altındaki Topraklarda Göründü" başlıklı haberde Paris Hilton’un, özel bir uçakla KKTC’ye geldiği belirtilmişti.

SEVGİLSİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞMUŞTU: Hilton ve sevgilisi, sahnede aşka geldi. Sık sık birbirlerine öpücükler konduran ikilinin bu anları objektiflerden kaçmadı. Geniş güvenlik önlemleri altında sahneye çıkan Paris Hilton performansı öncesi hayranlarıyla bir araya geldi. Hilton yaklaşık 15 dakika boyunca onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

SEVE SEVE KKTC'YE GELECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİ: Basın toplantısında Antalya’da düzenlenen bir etkinlikte Mustafa Sandal ile aynı sahneyi paylaşan Paris Hilton, repertuvarından Sandal’ın şarkılarına yer vereceğini söylese de gecede popçuyu es geçti. Hilton, başka organizasyonlarda seve seve KKTC'ye geleceğini söylemişti.

''ADRİANA LİMA VE METİN HARA MUHTEŞEM ÇİFTLER'': Politik soruların sorulmaması ricasında da bulunan Hilton, Eğlencelerinde her zaman yeni şarkılara yer verdiğini, farklı müzikleri sevdiğini söylemişti. Hilton, süper model Adriana Lima ve yazar sevgilisi Metin Hara'nın birlikteliği hatırlatılarak, "Daha önce hiç Türk sevgilisi olup olmadığıyla ilgili bir soruya da, hayır hiç Türk sevgilim olmadı. Adriana Lima'yı tanıyorum. Çok şeker, çok güzel bir kadın. Onları Instagramdan takip ediyorum. Adriana'yı daha önce bu kadar hiç mutlu görmedim. Muhteşem çiftler" demişti.

İşte Paris Hilton'un Kıbrıs ziyaretinden kareler...

#paris #hilton #parishilton #Platinum #Rush #European #2018’ #turnesi #kapsamında #ilk #kez #Kuzey #Kıbrıs #Türk #Cumhuriyeti’ne #(KKTC) #gelen #Paris #Hilton #fırtınalar #estirdi #Limak #Cyprus #Deluxe #Hotel’de #düzenlenen #partide #DJ #performansı #sergileyen #Hilton #konuklara #eğlenceli #dakikalar #yaşattı #Geniş #güvenlik #önlemleri #altında #sahneye #çıkan #Hilton’a #sevgilisi #Chris #Zylka #eşlik #etmişti #Paris #Hilton’un #KKTC'de #Limak #Deluxe #Hotel'de #düzenlenen #etkinliğe #katılması #ve #sosyal #medya #hesabından #"Merhaba #Türkiye #ve #Kuzey #Kıbrıs" #şeklinde #paylaşımda #bulunması #Rumları #rahatsız #etti#htube #tv #htubetv #htube #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasin #artiksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasin #artik #susma #2018

►ABONE OL: https://goo.gl/tQaWT9
►IKINCI KANALIMA ABONE OL: https://goo.gl/W5heP3
►PAYLAS, BEGEN & YORUM IÇIN: https://youtu.be/A1Zm6w4RObs

Show more
0 Comments sort Sort by